Godziny pracy: 08:00-16:00
Kontakt - telefon: +48 501 052 134

Projektowanie sypialni

  • Home
  • /
  • Projektowanie wnętrz
  • /
  • Projektowanie sypialni

Projektowanie sypialni

Sypialnia jest takim miejscem w naszym domu, do którego dostęp mają jej właściciele oraz ewentualnie pozostali domownicy. Jest to nasza oaza wypoczynku, snu oraz intymności. Dlatego często chcemy urządzić ją w taki sposób, którym nie będziemy się przed nikim chwalić, ponieważ jest to miejsce dla nich niedostępne.

Na dobry sen

Zanim zaczniemy się zastanawiać nad tym, czy na oknach zawiesić rolety, czy zasłonki, a także jakiego koloru powinna być toaletka, w pierwszej kolejności warto skupić się na wygodnym łóżku. Jak możemy się domyślać, jest to najważniejszy element naszej sypialni, na którym przecież będziemy spędzać całe noce.
Łóżko, szczególnie małżeńskie, powinno wyróżniać się odpowiednimi rozmiarami. Nasza uwaga powinna być skupiona także na tym, na jakim materacu będziemy spali. Do wyboru posiadamy między innymi standardowe materace sprężynowe, jak i również materace kieszeniowe, które w tej chwili uchodzą za najwygodniejsze.

Minimalizm, czy ekspresja uczuć?

Wystrój wnętrz w sypialni, często staje pod znakiem zapytania. Z jednej strony chcemy, by to było miejsce wyłącznie do wypoczynku, ale z drugiej, często nie rozstajemy się z wieloma przedmiotami, które wędrują z nami podczas każdej przeprowadzki.
Jeśli mamy w tej kwestii jakikolwiek dylemat, to zdecydowanie łatwiej będzie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rzeczywiście zależy nam na dobrym śnie. Gdy odpowiemy twierdząco, to wtedy faktycznie możemy postawić na minimalizm, czyli pozostawić w sypialni tylko to, co jest nam naprawdę niezbędne.

projektowanie wnętrz gdańsk projektowanie wnętrz gdańsk