Godziny pracy: 08:00-16:00
Kontakt - telefon: +48 501 052 134

Projektowanie kuchni

  • Home
  • /
  • Projektowanie wnętrz
  • /
  • Projektowanie kuchni

Projektowanie kuchni

Kuchnie są miejscem, w którym często można dostrzec ciepło rodzinnego domu. Unoszący się zapach świeżego chleba lub kruchych ciasteczek, stolik lub blat, przy którym zjadamy szybkie śniadanie i wymieniamy się z domownikami serdecznym przywitaniem. Nawet odwiedzający nas goście, zamiast kierować się do pokoju dziennego, idą na pyszną kawę do kuchni. By stworzyć miejsce, w którym domownicy spotykają się podczas przygotowywania posiłków, warto kierować się nowoczesnymi możliwościami, jakie dają przemyślane projekty wnętrz.

Meble pod wymiar

Obecnie kuchnie w nowych mieszkaniach, niekoniecznie posiadają kształt prostokąta lub kwadratu. Trapezy, trójkąty lub wieloboczne wnęki są coraz częściej na porządku dziennym. Dlatego zakupienie gotowego zestawu mebli kuchennych, rzeczywiście może graniczyć z cudem. Rozwiązaniem jest na pewno zamówienie mebli pod wymiar. Rozmieszczenie wszystkich podstawowych elementów, pozwalających na swobodne korzystanie z kuchni, wcale nie jest proste.

Niestandardowe rozwiązania

Gdy Twoja głowa jest już przewietrzona od wszystkich pomysłów, okazuje się, że nie zabrakło ich osobom, które zajmują się urządzaniem kuchni każdego dnia. W ten sposób można oczekiwać, że nasza kuchnia nabierze nie tylko efektownego wyglądu, ale również będzie skrywać w sobie niecodzienne rozwiązania. Dobra organizacja w kuchni to podstawa. Dzięki sprytnym schowkom, wewnętrznym szufladom, a także wysuwanym mini spiżarniom, można zawsze cieszyć się dużą ilością miejsca, oraz porządkiem, który robi się praktycznie sam.

łazienki gdańsk łazienki gdańsk