Godziny pracy: 08:00-16:00
Kontakt - telefon: +48 501 052 134

Projektowanie hoteli

  • Home
  • /
  • Projektowanie wnętrz
  • /
  • Projektowanie hoteli

Projektowanie hoteli

Hotel, nawet ten kameralny, jest naprawdę poważną inwestycją. Sama budowa hotelu jest ogromnym wyzwaniem dla inwestora. Kolejny etap prac zostanie przemieszczony do wewnątrz. W końcu dla gości, którzy będą zatrzymywać się w tym hotelu, będą patrzeć nie tylko na budynek z zewnątrz, ale również na wystrój środka.

Trudny orzech do zgryzienia? Nie dla każdego!

Osoby zajmujące się budowaniem hotelu, najczęściej ograniczają się do roli inwestora, czyli osoby, która wykłada pieniądze, by później czerpać z tego tytułu odpowiednie zyski. To wcale nie jest równoznaczne z tym, że zna się taka osoba na architekturze. Na szczęście problem związany z wystrojem wnętrz nie jest rzeczą, której nie można przeskoczyć. W końcu można podjąć bardzo owocną współpracę z architektami wnętrz.

Ludzie lubią otaczać się luksusem

Planując budowę lub remont hotelu należy pamiętać, iż osoby decydujące się na nocleg w takim miejscu, liczą na pełen komfort, a nawet sporą dawkę luksusu. Jest to już bardzo duża podpowiedź dla właściciela hotelu. Niekoniecznie na każdym kroku mają wisieć kryształy lub na podłogach mają znajdować się marmury. Jednak wchodząc do holu, recepcji, a następnie swojego pokoju, goście powinni czuć się zadowoleni, że dokonali właściwego wyboru.

Przestrzeń bez skrępowania

Rozmieszczanie miejsc dla gości, by wydusić z dysponowanej powierzchni jak najwięcej pieniędzy będzie bardzo złym pomysłem. Goście płacąc za pokój chcą mieć przestrzeń, nie słyszeć sąsiadów zza ściany, a już na pewno nie korzystać ze wspólnej łazienki, do której ciągnie się kolejka przez cały korytarz.

łazienki gdańsk łazienki gdańsk