Godziny pracy: 08:00-16:00
Kontakt - telefon: +48 501 052 134

Jadalnia

  • Home
  • /
  • Projektowanie wnętrz
  • /
  • Jadalnia

Okrągły stół do jadalni

Stojąc przed dokonaniem wyboru, jaki stół powinien znajdować się w naszym mieszkaniu, do wyboru mamy dwa najpopularniejsze kształty – okrąg oraz prostokąt. Zanim odpowiemy sobie, który kształt najbardziej trafia w nasz gust, dobrze jest jeszcze przekonać się, który z nich jest praktyczniejszy, a także w jakim typie jadalni.

Okrągły stół na mało miejsca

Twoja jadalnia nie jest za duża? Okrągły stół na pewno w tym momencie znajduje się na pierwszej pozycji. Jego zaletą jest to, że nie musi zajmować zbyt dużo miejsca, by mimo to pomieścić całkiem pokaźną gromadkę gości. Oczywiście są opcje rozsuwania okrągłego stołu, przemieniając jego kształt w owal. Jest to świetne rozwiązanie podczas większych, domowych imprez.

Ten klimat

Nieduży, okrągły stolik, który będzie pomalowany na biało, lub przykryty obrusem w czerwoną kratę, może nam przypomnieć wspaniałe chwile spędzone w Toskanii, bądź innym miasteczku o południowych klimatach. Siadając przy nim w rodzinnym gronie, możemy czuć się jeszcze bardziej zbliżeni. Przy większej liczbie smakoszy – nikt, nigdy nie usiądzie na jego rogu.
Jeśli nadal trudno Ci odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki stół byłby doskonały do Twojej jadalni, czasami warto poradzić się fachowców. Może się okazać, że opracowany projekt dla całego pomieszczenia, całkowicie zmieni Twoją wizję na to, co ma się w nim pojawić, a co jest z pewnością wykluczone. Warto w końcu szukać nowych smaków, nieprawdaż?

projektowanie łazieniek gdańsk projektowanie łazieniek gdańsk